polski
English
Deutsch

tel. +48 71 330 64 88

  • Twój partner w wynajmie taboru transportowego
  • Pełen pakiet obezpieczenia OC + AC
  • Stałe koszty najmu przez okres kontraktu
  • Pełna opieka flotowa - serwis 24h

Wynajem naczep i plandek

Wynajem naczep - ruchoma podłoga

Multi Truck Center oferuje wynajem plandek, naczep czy ruchomej podłogi w kilku wariantach: chłodnie, skrzyniowe, podkonterenowe, wywrotki, niskopodwoziowe, specjalistyczne oraz specjalny wynajem naczep mega. Dzierżawa naczep obejmuje nie tylko samo wypożyczenie, ale także ubezpieczenie AC i OC, opiekę nad flotą oraz pomoc w przypadku wystąpienia jakiś trudności.

Dysponujemy nowoczesną flotą, która obejmuje nowe, w 100% sprawne naczepy z obowiązującymi europejskimi certyfikatami bezpieczeństwa (ECE). Wypożyczalnia naczep czy wynajem plandek to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnego leasingu. Nawiązując z nami współpracę masz pewność otrzymania naczepy w idealnym stanie technicznym oraz wizualnym.

Czołowi producenci naczep

Oferujemy produkty czołowych producentów naczep, zarówno polskich, jak i zagranicznych firm (m.in. marki Krone, Fliegl, Schmitz oraz Kogel). Wynajem naczepy od sprawdzonego producenta to gwarancja otrzymania niezawodnego produktu wysokiej jakości. Oferujemy różnego rodzaju parametry techniczne i ładunkowe.

Wynajem długoterminowy naczep lub na krótki okres czasu - to od Ciebie zależy, na jak długo chcesz się z nami związać umową. Bez względu na czas jej trwania, zapewniamy fachowe, profesjonalne i równe traktowanie wszystkich klientów. Podjęcie współpracy umożliwia realną kalkulację rzeczywistych kosztów utrzymania firmy oraz zaplanowanie długoterminowych inwestycji, bowiem gwarantujemy niezmienność ceny przez cały okres trwania umowy.

Realizacja indywidualnych zamówień

Multi Truck Center jest w stanie spełnić nawet najbardziej nietypowe zamówienia. Wynajem naczepy czy ruchomej podłogi zostaje zoptymalizowany do wymogów klienta, dostosowując ich ładowność oraz wielkość do możliwości pojazdu. Umożliwiamy negocjowanie warunków dzierżawy oraz dopasowujemy się do terminów podanych przez klienta. zachęcamy do skorzystania z naszych usług.


W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt:

tel. +48 71 330 64 88,
tel. +48 71 319 72 09,
kom. +48 800 682 73 68