polski
English
Deutsch

tel. +48 71 330 64 88

  • Twój partner w wynajmie taboru transportowego
  • Pełen pakiet obezpieczenia OC + AC
  • Stałe koszty najmu przez okres kontraktu
  • Pełna opieka flotowa - serwis 24h

Wynajem naczep wywrotek

Wynajem naczep wywrotek

Jeśli poszukujesz fachowej i niezawodnej firmy z krótką planujesz podjąć krótkotrwałą lub długotrwałą współpracę w sprawie dzierżawy naczep wywrotek, to Multi Truck Center spełni Twoje wszystkie wymagania. Jesteśmy otwarci na realizację nawet najbardziej nietypowego wynajmu naczep wywrotek, zapewniając maksymalną optymalizację kosztów wynajmu.

Pomagamy w wyborze najbardziej optymalnego środka transportu, aby w ten sposób zredukować koszty eksploatacji, które znacząco wpływają na miesięczne koszty utrzymania przedsiębiorstwa. Decydując się na nasz wynajem naczepy wywrotki otrzymujesz gwarancję obsługi serwisowej naczepy, napraw bieżących, wymiany opon, a także ubezpieczenie AC i OC w pakiecie.

Wypożyczalnia naczep wywrotek

Wypożyczalnia naczep wywrotek MTC to możliwość szerokiego wyboru spośród nowoczesnego taboru, dzięki któremu masz bezpośredni wpływ na wielkość naczepy oraz czas trwania umowy. Na pace wywrotki możesz przewozić różnego rodzaju materiały (takie jak węgiel, piach, owoce, zboża), a dzięki automatycznej skrzyni wyładunkowej w krótkim czasie wyładujesz przewożone produkty.

Nasza dzierżawa naczep wywrotek to doskonała alternatywa dla tradycyjnego leasingu transportowego. Klarowna i czytelna umowa, opieka nad flotą, stała cena przez cały okres trwania umowy oraz profesjonalny kontakt z klientem to nasze główne atuty. Umożliwiamy poszerzenie taboru o kolejne wywrotki w dowolnym czasie trwania umowy.

Realizacja indywidualnych zamówień

Szukasz niewielkiej wywrotki do załatwienia prywatnych interesów w przeciągu kilku tygodni lub dużego taboru, który planujesz nająć na przynajmniej dwa lata? Multi Truck Center podejmie się realizacji każdego zamówienia. Dostosowujemy się do wymagań klientów, zapewniając im profesjonalną pomoc i fachową obsługę na każdym etapie współpracy. Zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami.


W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt:

tel. +48 71 330 64 88,
tel. +48 71 319 72 09,
kom. +48 800 682 73 68