polski
English
Deutsch

tel. +48 71 330 64 88

  • Twój partner w wynajmie taboru transportowego
  • Pełen pakiet obezpieczenia OC + AC
  • Stałe koszty najmu przez okres kontraktu
  • Pełna opieka flotowa - serwis 24h

Wynajem naczep chłodni

Wynajem naczep chłodni

Posiadasz prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo lub jesteś właścicielem sadu i potrzebujesz wynająć mobilną chłodnię? W takim razie oferta firmy Multi Truck Center powinna spełnić Twoje wymagania. Umożliwiamy wynajem naczep chłodniczych różnych wielkości. Do każdego klienta podchodzimy w sposób fachowy i rzetelny, oferując najbardziej komfortowe rozwiązanie transportowe.

Nasza wypożyczalnia chłodni obejmuje nie tylko sam wynajem naczepy ciężarowej, ale przede wszystkim w całościowe koszty są wliczone pakiety ubezpieczenia AC i OC, oraz całodobowa opieka flotowa (w razie długotrwałych awarii zapewniamy szybki i skuteczną pomoc). W razie awarii zapewniamy szybką i skuteczną pomoc. Posiadamy czytelną i klarowną umowę w sprawie wypożyczania naczep chłodni.

Wypożyczalnia naczep chłodniczych

Nasze chłodnie do wynajęcia są w 100% sprawne, oferujemy krótkoterminowe oraz długoterminowe okresy dzierżawy, a także stałą cenę kosztów najmu bez żadnych wad oraz ukrytych haczyków. Decydując się na podpisanie z nami umowy możesz być pewien, iż oferowane chłodnie posiadają wszystkie niezbędne badania techniczne.

Wynajem naczepy chłodni zaopatrzonymi w nowe agregaty chłodzące w Multi Truck Center to gwarancja otrzymania w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym środka transportu, gotowego do odbywania podróży na terenie Polski i całej Europy. Taki wynajem chłodni bez potrzeby jej zakupu nie tylko zwiększa zdolność kredytową firmy, ale także redukuje koszty związane z jej utrzymaniem.

Szeroki wybór producentów

Wypożyczalnia chłodni to szeroki wybór modeli od wiodących producentów branży transportowej. Posiadamy produkty takich marek jak Krone, Schmitz, Kogel oraz Fliegl. Wynajem naczep chłodni to sprawdzony i bezpieczny sposób pozwalający obniżyć koszty utrzymania własnego przedsiębiorstwa, bowiem dopasowujemy wielkość mobilnej chłodni do wymagań klienta, która objęta jest stałą gwarancją techniczną.


W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt:

tel. +48 71 330 64 88,
tel. +48 71 319 72 09,
kom. +48 800 682 73 68