polski
English
Deutsch

tel. +48 71 330 64 88

  • Twój partner w wynajmie taboru transportowego
  • Pełen pakiet obezpieczenia OC + AC
  • Stałe koszty najmu przez okres kontraktu
  • Pełna opieka flotowa - serwis 24h

Wynajem ciężarówek

Wynajem ciężarówek

Multi Truck Center posiada w swojej ofercie bogaty wybór różnorodnego taboru komunikacyjnego. Nasza wypożyczalnia ciężarówek obejmuje wynajem, koszty ewentualnych napraw oraz przegląd techniczny. Wszystkie nasze produkty przechodzą profesjonalny serwis mający na celu zapewnienie najwyższego poziomu eksploatacji i bezpieczeństwa kierowcy.

Wynajem ciężarówek to nie tylko sam wynajem tirów, ale także wchodząca w skład pakietu opieka nad flotą posiadającą ubezpieczenie AC+OC, a także wszystkie wymagane europejskie certyfikaty bezpieczeństwa. To niezbędna dokumentacja, jaką powinien posiadać każdy środek profesjonalnego transportu, przeznaczony na rynek krajowy, jak i zagraniczny.

Dzierżawa ciężarówek

Wynajem długoterminowy ciężarówek w naszej firmie umożliwia nie tylko podjęcie trwałej i owocnej współpracy, ale przede wszystkim gwarantuje, iż nasze produkty i usługi spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa obowiązującego na terenie naszego kraju oraz Unii Europejskiej (certyfikaty ECE oraz opłaty drogowe).

Wypożyczalnia tirów MTC posiada bardzo atrakcyjne stawki. Decydując się na współpracę z nami, możesz być pewien, iż do dyspozycji otrzymujesz nowoczesny i komfortowy środek transportu, z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. To doskonała alternatywa dla tradycyjnego leasingu. Warto podkreślić, iż w dowolnym momencie można rozszerzyć zakres wykorzystanych usług.

Wynajem krótko i długoterminowy ciężarówek

MTC ma do dyspozycji nowoczesną, w 100% sprawną pod względem technicznym i w bardzo dobrym stanie wizualnym flotę. Swoim przyszłym klientom oferujemy wynajem długoterminowy ciężarówek, nawet na kilka lat, przy gwarancji stałej, niezmiennej ceny przez cały czas trwania umowy. Jeśli potrzebujesz wykonać nagle, dodatkowe zamówienie i potrzebujesz transportu, to również jesteśmy otwarci na tego typu wypożyczenie ciężarówki.


W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt:

tel. +48 71 330 64 88,
tel. +48 71 319 72 09,
kom. +48 800 682 73 68